Opravy PC rychle, levně a kvalitně jedině u nás!

.

Potřebujete odbornou pomoc s opravou vašeho počítače? Pak nezoufejte, jsme tu pro vás my a naše služby zahrnující opravy PC. Spolehněte se na spolehlivou firmu, která vám zaručí, že vaše nebudou záležitostí na několik týdnů. My provádíme zcela profesionálně ve smluvený čas a hlavně s dlouhodobou trvanlivostí. Dle potřeby doobjednáme potřebné komponenty jak pro hardware, tak pro software vašeho počítače. Zaručujeme vám, že naše práce je prováděna a zcela efektivně. Neopravujeme počítače pouze „na oko“, nýbrž s dlouhodobým efektem, abyste stejný problém nemuseli za pár týdnů řešit znovu. Mimo je naší parketou i oprava celých síťových systémů. Jelikož plně chápeme veškeré firmy i podnikatele, provedeme ve smluveném termínu, abychom žádným způsobem nenarušili pohodlný chod vaší firmy. Jsme firma, na níž se lze stoprocentně spolehnout.

Nechte si spočítat cenu za naše dlouhodobé služby!

Chceme, aby naši zákazníci byli plně spokojeni, a proto nabízíme možnosti dlouhodobé spolupráce včetně přibližné kalkulace ceny. Vybrat si můžete ze tří variant, a to:

.
  • Měsíční fixní cena-platí se jednorázově za celý měsíc a služba zahrnuje správu IT ve vaší firmě či společnosti.
  • Předplacené hodiny a výjezdy-pokud máte zvolený měsíční paušál, zde si nastavit předplacené hodiny, kdy k vám naši IT specialisté přijedou.
  • Monitoring serverů a PC-jedná se o měsíčně placenu záležitost, která jistě prospěje prosperitě vaší firmy.

Zajistěte správný chod vaší firmy či společnosti, my a naši IT odborníci vám pomůžeme. Ať už potřebujete opravy PC nebo jiné služby v oboru IT, jsme tu pro vás my a naše služby. Artex informační systémy s.r.o., vaše jistota v oblasti IT správy a služeb. Neváhejte a kontaktujte nás, jistě pro vás naše služby budou přínosem.

Opravy PC rychle, levně a kvalitně jedině u nás!
4 (80%)2
.